تبلیغات
آشپز باشی - 6 عادتی که ظاهر خوب را خراب می کند + قابل توجه آقایان

بازدید : مرتبه
تاریخ : شنبه 22 مهر 1391

6 عادتی که ظاهر خوب را خراب  می کند

عادت های خاصی وجود دارد که روزانه آنها را انجام می دهیم ، بدون اینکه حتی مضر به نظر برسند، ولی در حقیقت بسیار ناسالم ومضر هستند و شما بدون داشتن آگاهی با انجام این فعالیت ها به ظاهر خود آسیب می زنید.

نوع خوابیدن

به گزارش نیک صالحی وقتی به پهلو یا به شکم می خوابید ، پوست صورت در بالش فشرده شده ودچار پیچش های زیاد می شود. در طول مدت زمان این فشارها باعث چین و چروک پوست می شود ، همچنین استفاده از مرطوب کننده قبل از خواب می تواند کمک کند. ممکن است برخی مردها بگویند :"مردها قوی هستند و نیازی به استفاده از مرطوب کننده ندارند" ولی اگر نمی خواهید عاقبت پوستتان خشک و سخت باشد ، از همین امروز از مرطوب کننده استفاده کنید. باید بعد از هر حمام و هر وقت صورت خود را می شویید استفاده کنید.

صابون

 صابون ها ، به غیر از تعداد معدودی از آنها ، بقیه دشمن شما هستند. بیشتر صابون ها پوست را بسیار خشک کرده و آن را مستعد چین و چروک و پیری زودرس می کند، حتی اگر بعد از صابون از کرم استفاده کنید، چرا که پوست را کاملا از هر گونه رطوبت عاری می کند. شستشو با صابون را با محصولاتی شوینده ای که برای بدن و صورت این مشکل را ایجاد نمی کنند عوض کنید. محصولات بسیار زیادی برای مردها در بازار وجود دارند نظیر ، نیوا، اولد اسپایس، ژیلت و.. که نه تنها پوست را نرم می کنند بلکه بوی بسیار خوبی هم دارند.

سیگار

"سیگار را ترک کنید" حتما این جمله را بارها شنیده اید ، ولی ناراحت نشوید ، حقیقت این است که اگر بتوانید کاملا ترک کنید عالی خواهد بود . اگر نتوانید این کار را کنید در حقیقت علاوه بر به وجود آوردن سرطان ، باعث خط های چین و چروک در دور دهان می شود. اگر می خواهید همیشه جوان و صورت بدون چروک داشته باشید این عادت را ترک کنید.

تلفن همراه

در یک مجله علمی نوشته شده بود که تلفن همراه کثیف تر و غیر بهداشتی تر از لگن دستشویی است. دلیل آن است که ما مبایل را در میز رستوران ها ، دستشویی های عمومی گذاشته ، به گزارش نیک صالحی به دیگران قرض می دهیم و یا در اتومبیل جا می گذاریم. در واقع با وجود همه این ها مبایل را تمیز نمی کنیم! تصور کنید چه قدر از این باکتری ها را به صورت خود انتقال می دهیم . این باکتری ها مطمئنا صدمه بسیاری را از جمله لک ، عفونت ، جوش و .. را به پوست وارد می کنند. روش آن استفاده از پاک کننده های آنتی باکتریال است وهمیشه در محفظه و کیف قرار داده و در هر جایی آن را زمین نگذارید.

 موها

شوره سر نه تنها باعث خارش پوست سر می شود.بلکه هر زمان از این شوره ها روی صورت فرود آید تولید عفونت می کند. واگر پوست چربی نیز داشته باشید این مشکل واقعا دوچندان خواهد شد. شما درست با همان انگشتی که پوست سر را دست می کشید ، صورت خود را با همان دست لمس می کنید. حتی شاید خود شما نیز متوجه این حرکت نشوید ، چرا که سریع اتفاق می افتد. بنابراین از یک شامپو ضد شوره خوب و طبیعی استفاده کنید تا این مشکل را کم کنید.

 خورشید

 اشعه های آفتاب تنها باعث آسیب رساندن به پوست خانم ها نمی شود ، به پوست مردان نیز آسیب می زند. هر چه بیشتر در معرض خورشید قرار گیرید خطر سرطان پوست و دیگر تاثیرات جانبی افزایش می یابد . به گزارش نیک صالحی بنابراین 30 دقیقه قبل از اینکه بیرون بروید از لوسیون ضد آفتاب استفاده کنید تا از پوست محافظت شده و از چین و چروک پوست جلوگیری شود.
برچسب ها: 6 عادتی که ظاهر خوب را خراب می کند + قابل توجه آقایان،
ارسال توسط مستر دالی
آرشیو مطالب
پیوند شما با ما

دانلود اهنگ

دانلود

دانلود رایگان

دانلود نرم افزار

دانلود فیلم

دانلود فیلم

شادزیست

قالب وبلاگ

لیمونات

تک باکس

دانلود نرم افزار